Warrior Assault Systems

Hledáte balistické vložky navržené pro kompatibilitu s vybranými produkty Warrior Assault Systems? Nabízíme řešení pro uživatele, kteří hledají spolehlivou balistickou ochranu a zároveň potřebují, aby vložky přesně odpovídaly rozměrům a konstrukci nosičů plátů, vest nebo dalších taktických prvků této značky.

Veškerá měkká balistika Combat Systems je vyráběna v našich moderních výrobních prostorách v České republice s certifikací ISO 9001:2015. Využíváme pokročilé technologie a specializované výrobní vybavení, díky kterým dokážeme zajistit konzistentní kvalitu, přesné zpracování a vysokou spolehlivost každé balistické vložky. Naše know-how vychází z dlouholetého výzkumu, zkušeností z vývoje i samotné výroby neprůstřelných vest pro bezpečnostní sbory.

Balistické vložky navrhujeme a vyrábíme v souladu s přísnými mezinárodními požadavky. Jsme schopni vyvíjet řešení odpovídající různým balistickým standardům, jako jsou NIJ, HOSDB, VPAM nebo German Schutzklasse. V závislosti na konkrétním provedení mohou být naše vložky navržené pro ochranu proti střelám, bodným hrozbám nebo jako víceúčelové multi-threat řešení, které kombinuje více typů ochrany v jednom produktu.

Během celého výrobního procesu udržujeme přísnou kontrolu kvality, abychom zajistili, že naše měkká balistika splňuje vysoké nároky na bezpečnost, pohodlí a odolnost. Správné usazení vložek v produktech Warrior Assault Systems je zásadní nejen pro komfort při nošení, ale také pro maximální funkčnost a efektivitu celé sestavy.

 

Nejprodávanější

Řazení produktů

6 položek celkem

Výpis produktů

CS SA DROPDOWN
Balistická vložka III.A Combat Systems Hanger Drop Down
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 690 Kč
CS-SA-DROPDOWN

Ovládací prvky výpisu

6 položek celkem